fbpx

Як космецевтика вищої якості змінить Вашу шкіру, щоб заздрили подруги.

0

Даний текст є Угодою між Інтернет-магазином https://drmsudak.com, який іменуються “Інтернет-магазин”, та користувачем послуг Інтернет-магазину під назвою надалі Покупець та визначає умови придбання товарів через сайт http://drmsudak.com

1. Основні положення. (Правила та умови)

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином у момент оформлення замовлення.

1.2. Інформація, розміщена на Сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції купівлі товарів та послуг та є публічною офертою. Акцептом факт оформлення замовлення.

1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, що обумовлені цією Угодою. Якщо Покупець не погоджується з будь-яким із пунктів цієї Угоди, або угода в цілому, їй необхідно утриматися від реєстрації або купівлі товарів та послуг відповідно.

1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична особа, здатна прийняти та сплатити товар на території України. Покупець зобов’язаний надати точну та правдиву інформацію у кількості, необхідній для надання послуг чи придбання товарів, вони запитують/купують. Сайт не продає та не передає інформацію про покупця третім особам, за винятком випадків, прямо передбачених законодавством України.

Приймаючи цю Угоду, Покупець підтверджує, що:

а) він є повнолітньою та дієздатною особою, яка може здійснювати операції за своїм рішенням та на свій розсуд;

б) його дії справді спрямовані на отримання товарів та послуг сайту, в них не міститься злого наміру, шахрайських намірів, спроб порушити нормальну працездатність сайту, отримати несанкціонований доступ до інформації, яка є інтелектуальною власністю або комерційною таємницею сайту, використати Сайт нецільовим чином, дискредитувати сайт або інших користувачів тощо;

в) за відомостями Покупця, його дії не порушують права третіх осіб;

г) контактна інформація, що надається Покупцем Сайту, є вірною, повною та актуальною;

д) під час проведення платежів на користь Інтернет-магазину Покупець має законні права на здійснення цих платежів.

1.5. Замовлення оплачується у гривнях за фактом купівлі, замовлення чи доставки товару.

2. Інформація про товари та послуги.

2.1. Кольори виробів, представлених на Сайті, можуть відрізнятися від реальних через різне налаштування монітора під час передачі кольору.

2.2. Товари та послуги включають текстову інформацію: вартість за одиницю, опис.

2.3. Виробники товарів та послуг можуть вносити зміни до їх конфігурації та зовнішнього вигляду, при цьому Інтернет-магазин не несе відповідальності за такі зміни.

3. Порядок придбання товарів та послуг

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар/послугу, представлений на сайті інтернет-магазину.

3.2. Можлива доставка тільки тих товарів, які є в наявності.

3.3. Вартість доставки не включена у вартість товарів та послуг та оплачується Покупцем додатково за тарифами перевізників.

3.4. За відсутності товару на складі, Представник компанії зобов’язаний повідомити про це Покупця (телефоном або електронною поштою, вказаною при оформленні замовлення Покупцем).

3.5. За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.

3.6. Покупець вправі відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправлення Покупцеві, повідомив Інтернет-магазин через телефон.

3.7. Якщо товар містить кілька видів, розмірів, кольорів Інтернет-магазин за допомогою телефону або електронної пошти, вказаних при оформленні замовлення, узгоджує з Покупцем вигляд, розмір, колір продукту. Надання неточної контактної інформації або відмова від надання такої інформації на вимогу можуть бути підставою для затримки або відмови у наданні послуг.

4. Доставка та передача замовлення Покупцеві

4.1. Доставка товарів / послуг придбаних в Інтернет-магазині або через Сайт здійснюється перевізником, обраним Покупцем, якщо це можливо для Продавця. Доставка здійснюється в Україні (крім окупованих територій). Список перевізників, які можуть забезпечити доставку товарів/послуг, що продаються Інтернет-магазином, публікуються на сайті.

4.2. Надсилання замовленого товару здійснюється протягом трьох-п’яти робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем та внесення оплати.

4.3. Фактом прийняття товару Покупцем є оплата товару Покупцем.

4.4. Доставка товару оплачується Покупцем перевізнику за фактом отримання товару, якщо інше не обумовлено Покупцем.

4.5. Відмова Покупця від замовлення або його частини можлива лише до моменту відправки товару, про що Покупець зобов’язаний повідомити Інтернет-магазин за допомогою телефону.

4.6 У разі, якщо відсутність чи бездіяльність Покупця перешкоджає нормальному наданню послуги/отримання товару (наприклад, за відсутності Покупця за адресою у погоджений з кур’єрською службою час доставки, незатребуваність Покупцем замовлення у встановлені перевізником терміни тощо), інтернет магазин має право вимагати покриття Покупцем витрат на повторне надання послуги повністю або частково (у тому числі на вартість доставки, упаковки, виготовлення).